top of page

HAKKIMIZDA

Fark Yaratıyoruz

Nokta Fen Bilimleri, öğrencilere sıradan bir eğitimden çok daha fazlasını veriyor. Farklı öğrenme ihtiyaçlarına sahip tüm öğrencileri kucaklayan, hem akademik hem de kişisel olarak büyümeyi teşvik eden benzersiz ve heyecan verici ortamımızla gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizi ve ailelerini, dinamik ve destekleyici topluluğumuzda görmekten mutluluk duyacağız.

Nokta Fen Bilimleri hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Web sitemizi inceleyebilir ve değerlerimiz, akademik faaliyetlerimiz, topluluğumuz ve daha fazlası hakkında sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. Hemen bize katılın!

MISYONUMUZ

Misyonumuz, her öğrenciyi çeken bir program oluşturmaktır. Öğrencilerin zorlukların üstesinden gelmesine ve ilgi dolu, destekleyici bir ortamda hedeflerinin ötesine geçmesine yardımcı olmak için çok çalışıyoruz. Bahçelievler halkıyla bütünleşmenin, eğitim deneyimimizi zenginleştirmenin en önemli yollarından biri olduğuna inanıyoruz. Nokta Fen Bilimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.

Teenage Students Raising Hands
bottom of page